REGNUM'UN ÖDÜLLÜ PROJESİ BARGYLIA EVLERİ'NDE YAŞAM BAŞLIYOR

Regnum’un, Bodrum Güvercinlik’te özel bir koyda inşa ettiği Bargylia Evleri’nde yaşam Haziran’da başlıyor. Modern bir ortamda her şeyin ince ayrıntılarıyla düşünüldüğü ve cömertçe çözümlendiği keyifli bir yaşam olanağı sunan Bargylia Evleri 195 adet konuttan oluşuyor.

Bodrum Havalimanı’na ve Bodrum Merkez’e 20 dakika uzaklıkta bulunan Bargylia Evleri konumuyla ulaşım kolaylığı sağlıyor. Kendine ait özel iskelesi ve güneşlenme teraslarıyla da konforun yaşanacağı Bargylia’da, 330 metrekare dev havuz ve çocuk havuzu, fitness salonu, sauna, tenis kortu, kafeterya, market, çocuk oyun alanları ve golf antrenman sahası gibi birçok sosyal aktivite alanları da bulunuyor. Site içinde birinci sınıf tatil köylerinde görmeye alıştığımız her şey mevcut. Bunun yanında site içinde yer alan evler inşaat kalitesi ve içlerinde sunulan malzemelerle sadece yazlık ev olarak değil 12 ay yaşanacak lüks konutlar hüviyetini sergiliyor. Özellikle küresel ısınmayla su sorununun yaşanacağı şu günlerde, deniz suyunun arıtılarak kullanma suyuna çevrileceği bir sistemin var olması Bargylia’lılar için önemli bir kolaylık sağlayacak.

Ankastre ürünleri, mutfak ve banyo dolapları ile klima gibi tüm modern özelliklere sahip Bargylia Evleri, satışa çıktığı günden itibaren hem yurtdışında hem de Türkiye’de yoğun talep görüyor.

Menu