REGNUM TAMAMLADIĞI PROJELERİ İLE 2650 KİŞİYİ EV SAHİBİ YAPTI

Gayrimenkul sektöründe hızlı yükselişini sürdüren Regnum, 08 – 11 Kasım tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde yeni ve çağdaş projelerin sergileneceği Euro Emlak Fuarı’nda projeleri ile yer alacak. Çok sayıda yerli ve yabancı firmayı buluşturarak yeni projelerin görücüye çıkmasını ve rekabetin artmasına katkı sağlayacak fuarda, Regnum’un Elitkent, Bodrum Bargylia ve Astrum Towers projeleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Öztürk Şirketler Grubuna bağlı Regnum ve akaryakıt devi Opet’in Euro Emlak Fuar’ında başlatacağı kampanyanın lansmanını da gerçekleştirecek. Bu kampanya da Regnum’dan ev alan kişiler 1000, 2000 ve 3000 YTL değerinde yakıtın yükleneceği Opet Yakıt Kartın sahibi olabilecekler.

Regnum, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği birçok proje ile 2 bin 650 kişiyi ev sahibi yaptı. İstanbul’da Sky Residence, Elitkent ile Bodrum’da yer alan Bargylia Evleri projelerinin inşaatlarını tamamlayarak teslimatları gerçekleştiren Regnum, yurtdışında ise, İngiltere – Londra’da Helion Place projesini tamamladı.

Regnum’un inşaatı devam eden projeleri arasında ise İstanbul Haramidere’de bulunan Astrum Towers projesi yer alıyor. Astrum Towers projesinin birinci etap satışlarının henüz başlamış olmasına rağmen yüzde 75 gibi bir oranda satışı gerçekleşti. Astrum Towers projesinin en önemli özelliği, bulunduğu bölgenin iş merkezleri, yaşam alanlarına yakın olması ve birinci sınıf kalitede üretilmesine rağmen uygun fiyatlarla satışa sunulmuş olması. Çıkış sloganı : ‘’Herkes ev sahibi olacak’’ olan Astrum Towers projesinde, uygun fiyatın yanı sıra farklı özellikler de yer alıyor. Su tüketiminin çok önemli olduğu günümüzde, yüzey sularını toplayıp yeşil alanların sulamasında kullanılması ve bloklardan birinin terasına kurulacak Gözlemevi ve Gök Bilim Kütüphanesi, Astrum Towers projesinin önemli özelliklerindendir. Bu proje ile isteyen tüm site sakinleri hem yıldızları, ayı ve uzayı izleme imkanına sahip olacak hem de kurulacak kütüphane ile uzayı keşfedecekler.

Regnum Gayrimenkul’ün 2008 yılında başlatacağı yeni projeleri arasında Astrum Towers’ın 1.200 daireden oluşan 2. Etap projesi de yer alıyor. Bunun yanı sıra Koşuyolu’nda bulunan arazi üzerinde metro aktarma merkezine de doğrudan bağlantısı olacak olan konut, ofis ve alışveriş merkezinin bir arada olacağı Koşuyolu Projesi de yeni çalışmalar arasında. Çobançeşme’de yapılması planlanan ofis ve 4 yıldızlı havaalanı oteli konsepti, diğer yandan Bodrum’un en görkemli manzarasına sahip bir konumda inşaatına başlanacak olan konut projesi ise Regnum Gayrimenkul’ün yeni projeleri arasında yer almaktadır.

Bulgaristan’da da çalışmalarına hızla devam eden Regnum Gayrimenkul, 2 adeti inşaat halinde 3 adeti ise planlama aşamasında olan toplam 5 adet projesi bulunmaktadır. Bansko’da inşaatı devam eden toplam 19 bin 500 metrekare alana inşa edilen 227 konutlu Crystal Daireler’de SPA merkezi, sosyal tesisler ve kapalı otopark bulunmaktadır. Bulgarista’ın en kalabalık ve ekonomik açıdan en gelişmiş şehri olan Sofya’da inşaatı devam eden Tulip Residence ise 142 daireden oluşuyor. Proje kapsamında 1.232 metrekarelik bir süpermarket ile 1.880 metrekarelik ticari alan da bulunmaktadır. Cherni Vrah, Plovdiv ve Razlog-Golf/Skı projeleri ise Regnum Gayrimenkul’ün yeni çalışmaları arasında yer almaktadır.

Proje adı: Regnum Elitkent Projenin yer aldığı bölge: Bahçeşehir/ Esenkent Proje tipi: Konut Projenin m2 aralıkları: 1+1 = 60 m2 Tamamı satılmıştır.   2+1 = 115 m2 Tamamı satılmıştır.   3+1 = 130 m2   4+1 = 165 m2 Projenin teslim tarihi: Teslim edildi. Projedeki konut sayısı: 722 Projenin özellikleri: 11 bloktan oluşan projede; 2 açık 2 kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kafeterya, restoran, tenis kortu, kreş ve çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Projede, son 30 dairenin satışı devam etmektedir.         Proje adı: Regnum Astrum Towers Projenin yer aldığı bölge: Haramidere Proje tipi: Konut Projenin m2 aralıklar: 1+1 = 47 m2 - 70 m2   2+1 = 80 m2 - 107 m2   3+1 = 128 m2 - 136 m2   Stüdyo = 39 m2 Projenin teslim tarihi: Mayıs 2009 Projedeki konut sayısı: 1285         Proje adı: Regnum Bargylia Projenin yer aldığı bölge: Bodrum Proje tipi: Konut Projenin m2 aralıkları: 81 m2 Dubleks   81 m2 Single   122 m2 Tripleks Projenin teslim tarihi: Teslim edildi Projedeki konut sayısı: 195 Projenin özellikleri: Açık havuz, çocuk havuzu, jakuzi, sauna, fitness center, golf antrenman sahası, tenis kortu, market gibi özelliklerin yanı sıra suyun çok önemli olduğu günümüzde deniz suyu arıtma sistemi de mevcuttur. Regnum Bargylia, hem Bodrum merkeze hem de havaalanına 20 dakika uzaklığı ve Bodrum’un en güzel koyundaki en özel günbatımına sahip olması sayesinde, özellikle İngilizler ve huzurlu bir ortam arayan Türkler tarafından talep görmektedir.

Menu