REGNUM'DAN BİR İLK DAHA! UZAY MANZARALI EVLER %0 FAİZLE

Türkiye’nin gözlemevine sahip ilk ve tek sitesi Astrum Towers’ta uzay manzaralı daireleri uygun ödeme seçenekleri ile sunuyor.

Regnum, Haramidere’de 5 blok ve 1285 konuttan oluşan Astrum Towers’ta 2 avantajlı alternatif sunuyor. Banka kredisine 60 aya kadar % 0 faiz veya peşin ödemelerde % 10 indirimden en uygun alternatifi seçin, rahat rahat ödeyin.

Şehir gürültüsünden uzak, doğanın içinde ve ihtiyacınız olan her şeye yakın olan Astrum Towers’ta bütün bloklara fore kazıklarla zemin iyileştirilmesi yapılarak, binalar radye temel üzerine tünel kalıp sistemi ile inşa edilmektedir. Güvenle, rahatça yaşayabileceğiniz, ‘’ev’’ demekten gurur duyacağınız yeni bir yerleşim yerinin oluşacağı Astrum Towers’ta, güvenlik kontrollü yaya ve araç girişleri bulunmaktadır.

Regnum Astrum Towers’ta her şey dolu dolu bir hayat geçirmeniz için tasarlandı. Sakinlerinin uzayı izleyebilmeleri için bir gözlemevinin ve gök bilim kütüphanesinin bulunduğu Astrum Towers’ta, açık ve kapalı havuz, fitness center, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkının bir arada bulunduğu, eğlenceli bir ortam yer alıyor.

Dünyanın önemli sorunlarından biri olan küresel ısınmayı göz önünde bulundurarak yeşil alanların sulanmasını yağmur sularını toplayarak tekrar hayata geçiren bir sistemin oluşacağı Astrum Towers’ta sizleri daha iyi bir gelecek beklemekte.

Menu