ASTRUM TOWERS'TAN EV ALANLARIN "REGNUM ORMANI"NDA AĞACI OLACAK

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği nitelikli projeler ve yüksek kalite anlayışıyla güvenilir konumunu her geçen gün sağlamlaştıran Regnum, küresel ısınmayla mücadeleye katkıda bulunmak ve doğanın korunmasına yardımcı olmak amacıyla “Regnum Ormanı” projesini hayata geçirdi.

Proje kapsamında, Regnum Astrum Towers’tan ev alanlara, ailede bulunan kişi sayısı kadar, İstanbul Kemerburgaz Hatıra Ormanı’nda dikimine başlanan fidanlardan verilerek, adlarına sahiplik sertifikası düzenlenecek. Bu sayede Regnum Astrum Towers sakinleri, doğaya katkıda bulunarak, gelecek kuşaklara eşsiz bir miras bırakma şansına sahip olacak.

Regnum, Astrum Towers sakinlerinin fidanlarından yeşerecek “Regnum Ormanı” için yaklaşık 100 dönümlük bir alan ağaçlandırılacak. Proje kapsamında Regnum, ilk etapta 5.000 adet fıstık çamının dikimini tamamladı. Toplam 10.000 fidanın dikileceği alanda, dikim çalışmaları kısa sürede tamamlanacak.

Doğayla uyumlu bir proje olan ve yağmur suyunun geri kazanılarak yeniden kullanılacağı Astrum Towers’ta uygun ödeme seçenekleri ile satışlar devam ediyor. Tapu teslimlerinin hemen yapıldığı Astrum Towers’ta; son kalan 1+1 daireler 125.000 YTL, 2+1 daireler 153.600 YTL, 3+1 daireler ise 176.700 YTL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Ayrıca, satışlarda, banka kredisine 48 aya kadar % 0 faiz ve peşin ödemelerde %10 indirim avantajı sunuluyor.

Mayıs 2009’da yaşamın başlayacağı Astrum Towers’ta, 1285 konutun %80’inden fazlası sahiplerini buldu.

Menu