REGNUM'DAN ÇILDIRTAN KAMPANYA

Geliştirdiği nitelikli projelerin yanı sıra, sunduğu cazip ödeme koşullarıyla birçok kişiyi ev sahibi yapan REGNUM, gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atarak Mayıs ayında teslim edeceği Astrum Towers Projesi’nde, “120 ay % 0 faiz” kampanyası başlattı. Bugüne kadar görülmemiş ödeme seçenekleri sunulan inanılmaz kampanyaya katılanlar, İstanbul Haramidere’de yapımı tamamlanmak üzere olan Astrum Towers’ta, 2+1 dairelere 689 TL, 3+1 dairelere 793 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi sahip olacak.

Bankalarla gerçekleştirilen çalışmalar sonucu ortaya çıkan “120 ay % 0 faiz” kampanyasıyla, isteyen kişiler Mayıs ayında oturabilecekleri projeden, daire bedelinin % 50’sini 120 ay taksitlendirerek, %0 faizle ev satın alabilecek. Projeden ev satın almak isteyenler, sadece % 10 peşinat vererek de 120 ay taksitle ev sahibi olabilecekler. Kampanya kapsamında birçok alternatif sunan REGNUM, banka kredisi kullanmak istemeyenler için de daire bedelinin % 30’unu Mayıs ayına kadar ödedikleri taktirde, kalan tutar için 60 ay boyunca vade farksız taksitlendirme yapmalarına imkan sağlayacak.

“Kiradan Kurtaran Kampanya”

Uygun ödeme koşullarıyla daire bedelinin % 50’sini 1 yıl içine yayılı bir şekilde ödeyenler, kalan kısmı için ödeyeceği taksit tutarı sayesinde kiradan kurtulma şansını yakalayabilecek. Ayrıca, satın alacağı evi kiraya vererek, taksitlerini kiracısının ödeyeceği bir modeli de kendileri geliştirebilirler.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk, “REGNUM olarak bugüne kadar görülmemiş bir kampanyaya imza atıyoruz. Bu kampanyayı anlamlı kılan en büyük özellik, Mayıs ayında yani 3 ay sonra teslim edilecek bir projeyi 120 ay vadeli ve % 0 faizli olarak satışa sunuyoruz. Yani bu sayede ev sahibi olmak isteyenler faiz ödemeden, kira öder gibi, 689 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olacak. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bu kampanyayla amacımız; bugüne kadar ev sahibi olmak isteyip de aylık taksitleri yüksek bulanları kolayca ev sahibi yapmak. Bu kampanyayla birlikte, içinde uzay gözlemevi ve gök bilim kütüphanesi, kapalı – açık yüzme havuzları, soysal tesisi, spor ve oyun alanları yer alan Astrum Towers’ta, kalan son dairelerimizin de büyük ilgi görmesini bekliyoruz.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Öztürk, şunları söyledi: "Astrum Towers’tan ev sahibi olmak isteyenlerin satış ofisimizde de görecekleri gibi, bol alternatifi olan bir kampanya sunuyoruz. Yani herkesin kafasındaki ödeme koşullarına, şartlarına uyacak seçeneklerimiz var. Getirdiğimiz ödeme modelleriyle kiracı olup kendi evinde yaşamak isteyenler ya da geleceğe yatırım yapmak isteyen fakat özellikle konutunu teslim almak için uzun süre beklemek istemeyen, bu arada da kira geliriyle taksidini karşılamayı hedefleyen herkes Astrum Towers’tan rahatlıkla ev satın alabilecek. Peşinatı olan fakat düşük taksitlerle ev sahibi olmak isteyen veya çok az peşinatı olup taksit ödeyebilecek durumda olan ya da tüm bunların haricinde Regnum’a borçlanarak ev sahibi olmak isteyen herkes için düşünülmüş alternatiflerimiz mevcut. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu tip kampanyalar geliştirerek insanları ev sahibi yapmaya devam edeceğiz."

Menu