REGNUM BULGARİSTAN'DA ATAĞA KALKTI

Regnum, hizmet ağını genişleterek Avrupa Birliği’nin en yeni ülkesi Bulgaristan’da inşaatı devam eden 3 projeye ilave olarak, yeni 3 projeye daha imza attı. Bulgaristan’ın en önemli ve merkezi noktalarında yer alan; Bansko kayak merkezi Crystal Daireleri, Razlog’ta bulunan Solaris ve Sofya merkezde yer alan Tulips Residence projelerinde inşaat devam etmektedir. Bunlara ilave olarak 2007 yılının başından itibaren Cherni Vrah, Plovdiv ve Razlog- Golf/Ski projelerinin planlama çalışmaları başlatılmıştır.

Son yıllarda turistlerin tercih ettiği gözde kayak merkezlerinden biri olan Bansko’da, Regnum tarafından inşaatı devam eden 227 konutlu Crystal Daireleri, spa merkezi, sosyal tesisleri ve kapalı otoparkı ile 18.897 metrekare inşa alanı üzerinde yer alıyor. 2.900 metre yüksekliğe sahip Pirin dağının eteklerinde bulunan Crystal Daireleri projesinin 2007 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor.

Regnum’un Bulgaristan’da yer alan bir diğer projesi ise Rila, Pirin ve Radopi dağları arasında bulunan, küçük bir kasaba olan Razlog’ta, 193 daire 1800 metrekare spa ve ticari alandan oluşan Solaris projesi, golf sahasına 300 metre, kayak merkezine ise 6 km uzaklıkta yer alıyor. 17 bin 700 metrekare inşa alanı üzerindeki Solaris projesinde kapalı otopark, restorant, oyun alanları, kapalı ve açık yüzme havuzu, sauna, hamam ve sağlık merkezi bulunuyor. Yeni kayak ve golf merkezi kurulacak olan Razlog’ta Aralık 2006’da başlayan Solaris projesinin 18 ay içinde bitmesi planlanıyor.

Regnum’un, Avrupa Birliği üyesi Bulgaristan’ın en kalabalık, ekonomik ve sosyal açıdan gelişmiş şehri Sofya’ya 15 dakika mesafede bulunan Tulip Residence projesinde 142 daire bulunuyor. Projede ayrıca 1232 metrekare bir süpermarket ve 1880 metrekare ticari alan yer alıyor.

Menu