REGNUM ASTRUM TOWERS'DA TESLİM ÖNCESİ SON FIRSAT

Geliştirdiği nitelikli projelerin yanı sıra, sunduğu cazip ödeme koşullarıyla da 2.000’den fazla aileyi ev sahibi yapan REGNUM, Mayıs ayında teslim edeceği Astrum Towers Projesi’nde, “Sıfır Peşinatla Hemen Teslim” kampanyası başlattı. Bugüne kadar görülmemiş ödeme seçenekleri sunulan bu kampanyaya katılanlar, İstanbul Beylikdüzü’nde yapımı tamamlanmak üzere olan Astrum Towers’ta, 2+1 dairelere 800 TL, 3+1 dairelere 825 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi sahip olacak.

Bankalarla gerçekleştirilen çalışmalar sonucu ortaya çıkan bu cazip kampanyada sıfır peşinat şansından yararlanarak evini alanlar, taşındıktan 1 yıl sonra – Mayıs 2010’da %30 oranındaki peşinatlarını ödeyebilecekler. Ev almak isteyenler, ayrıca 120 ayda % 0,46 gibi oldukça düşük faizle evlerine sahip olabilecek. İsteyen kişiler Mayıs ayında oturabilecekleri projeden, daire bedelinin %20’sini hemen, %30’unu Mayıs 2010’da ödeyerek 120 aya %0 faizle de evini satın alabilecek.

Kampanya kapsamında sayısız alternatif sunan REGNUM, banka kredisi kullanmak istemeyenler için de daire bedelinin %30’unu peşin ödedikleri taktirde, kalan tutar için 60 ay boyunca vade farksız taksitlendirme yapmalarına imkan sağlayacak.

"Kiradan Kurtaran Kampanya"

Kiradan Kurtaran Kampanyayla ev satın almak isteyenler, peşinatlarını 1 yıl sonraya erteleyerek, taksitlerini 120 aya bölecek ve tapularını hemen alacaklar. Mayıs ayında taşınacakları yeni evlerinde, taksitlerini kiraya eş değer rakamlarla ödeyerek hem yeni bir ev sahibi olacak, hem de kiradan kolayca kurtulacak. Satın aldığı evi kiraya verenler ise taksitlerini kiracısına ödetebilecek.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk, “REGNUM olarak bugüne kadar görülmemiş bir kampanyaya imza atıyoruz. Bu kampanyayı anlamlı kılan en büyük özellik, önümüzdeki ay teslim edilecek projedeki son daireleri sıfır peşinatlı ve 120 ay vadeli olarak satışa sunuyoruz. Yani bu sayede ev sahibi olmak isteyenler kira öder gibi ev sahibi olacak. Bu kampanyayla amacımız; bugüne kadar ev sahibi olmak isteyip de gerekli peşinatı temin edemeyen veya aylık taksitleri yüksek bulanları kolayca ev sahibi yapmak. Bu kampanyayla birlikte, içinde uzay gözlemevi ve gök bilim kütüphanesi, kapalı – açık yüzme havuzları, soysal tesisi, spor ve oyun alanları yer alan Astrum Towers’ta, kalan son dairelerimizin de büyük ilgi görmesini bekliyoruz.” dedi.

Açıklamalarına devam eden Öztürk, şunları söyledi: "Astrum Towers’tan ev sahibi olmak isteyenlerin satış ofisimizde de görecekleri gibi, bol alternatifi olan bir kampanya sunuyoruz. Yani herkesin kafasındaki ödeme koşullarına, şartlarına uyacak seçeneklerimiz var. Getirdiğimiz ödeme modelleriyle kiracı olup kendi evinde yaşamak isteyenler ya da geleceğe yatırım yapmak isteyen fakat özellikle konutunu teslim almak için uzun süre beklemek istemeyen, bu arada da kira geliriyle taksitini karşılamayı hedefleyen herkes Astrum Towers’tan rahatlıkla ev satın alabilecek. Peşinatı olan veya olmayan ya da Regnum’a borçlanarak ev sahibi olmak isteyen herkes için düşünülmüş alternatiflerimiz mevcut. Astrum Towers’ta yaptığımız bu kampanya ile son dairelerimizin de satışını tamamlamayı hedefliyoruz."

Menu