REGNUM’DAN %0 FAİZLE ÖMÜR BOYU TATİL İMKANI!

Krizde geliştirdiği satış yöntemleriyle birçok kişiyi ev sahibi yapan Regnum, Bodrum Güvercinlik’te özel bir koyda inşa ettiği Bargylia Evleri için başlattığı inanılmaz kampanyayla müşterilerine hemen tatil imkanı sunuyor. Kampanyayla, oturmaya hazır hemen teslim edilecek Regnum Bargylia Evleri, özel ödeme koşullarıyla sunuluyor. Buna göre Bargylia’daki son evlerden almak isteyenler %30 peşin ödeyerek kalan tutar için 60 ay %0 faiz avantajından yararlanabilecek ve tatile evlerinde hemen başlayabilecek. Kampanya kapsamında ayrıca, %50 peşinat ödenmesi durumunda 96 ay %0 faiz imkanı sunuluyor.

Regnum’un ödüllü projesi Bargylia Evleri, sunduğu beş yıldızlı konforun yanı sıra Bodrum Havalimanı’na ve Bodrum merkeze 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. Doğanın güzelliklerini tüm çömertliğiyle sunan Bargylia’da, kendine ait özel iskele ve güneşlenme terasları bulunuyor.

Sadece yazın değil tüm yıl boyunca yaşam olanağı sunan Bargylia’da, açık havuz, çocuk havuzu, fitness salonu, sauna, tenis kortu, kafeterya, market, çocuk oyun alanları ve golf antrenman sahası gibi birçok sosyal aktivite alanı bulunuyor. Birinci sınıf tatil köyü konforu sunan projede, deniz suyunun arıtılarak kullanma suyuna çevrildiği sistemin yanı sıra her bir dairenin içinde ankastre ürünleri, çamaşır ve bulaşık makinesi, buzdolabı ve klima ile mutfak ve banyo dolapları gibi tüm modern donanımlar yer alıyor.

Regnum Bargylia Projesi, dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden Bentley Rewards’ta, “En iyi Proje” ve "En İyi Mimari Çizim" ödüllerini almıştır.

Menu