REGNUM, ESCANA EVLERİ'NDE KEREM GÖRSEV TRIO İLE YAZA MERHABA DEDİ

Gayrimenkul geliştirme şirketi Regnum, yazın gelişini keyifli bir parti ile karşıladı. Eşsiz Bodrum Kalesi manzarası ve Bodrum'un merkezindeki benzersiz konumuyla sadece yaz aylarında değil, dört mevsim konforlu bir yaşam vaat eden Regnum Escana Evleri'nde düzenlenen partiye, çok sayıda davetli katıldı. Kerem Görsev Trio'nun müzik dinletisi eşliğinde gerçekleşen parti boyunca davetliler keyifli anlar yaşadı.

Bodrum Kalesi manzarası ve eşsiz konumuyla Bodrum'un incisi olmaya aday Escana Evleri'nde 25 Haziran Cumartesi akşamı düzenlenen parti, Kerem Görsev Trio müzik dinletisi ile başladı. Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk'ün ev sahipliğinde gerçekleşen partiye iş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Kerem Görsev Trio'nun dinletisi ile başlayan parti, davetlilerin keyifli sohbetleri ile sürdü.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Ufuk Öztürk, yaza hoşgeldin partisini Regnum'un en seçkin projelerinden biri olan Escana Evleri'nde gerçekleştirmekten dolayı gurur duyduklarını belirterek şunları söyledi: "Konumu ve özel mimari tasarımıyla Bodrum'un en gözde yaşam alanı olan Escana Evleri'nde sizleri ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu güzel yaz akşamında, Kerem Görsev Trio'nun özel dinletisi eşliğinde sizlerle birlikte yaza hoşgeldin demenin keyfini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Regnum olarak en prestijli projelerimizden biri olarak gördüğümüz Escana Evleri deneyimini paylaşarak karşıladığımız yaz aylarının hepimiz için en az bugünkü kadar keyifli geçmesini temenni ederim."

Regnum Escana, sakinlerine ayrıcalıklı bir Bodrum deneyimi sunuyor

Regnum Escana villaları, Bodrum'un kendine özgü mimarisi ile 21. yüzyılın teknolojisini harmanlayarak sakinlerine eşsiz bir Bodrum deneyimi yaşatıyor. "Akıllı bina" konseptiyle inşa edilen Escana'da, uzaktan cep telefonu veya internet aracılığıyla evin ısıtma ve kliması önceden çalıştırılabiliyor, aydınlatma ve televizyon da dahil olmak üzere bütün elektrikli-elektronik aletler kumanda edilebiliyor. Konumu ve özel mimari tasarımıyla Bodrum'un en gözde yaşam alanı olan Regnum Escana'da yer alan 25 villa, 3 katlı olarak inşa edildi. 18 dönümlük bir alana ve toplam 10.800 metrekare inşaat alanına sahip villaların büyüklüğü 400 ile 450 metrekare arasında değişiyor.

Menu