REGNUM Türkiye; Öztürk Şirketler Grubu tarafından yönetilen bir gayrimenkul geliştirme şirketidir. Şirket, hem yerel hem de yabancı müşteriler için birinci sınıf malzeme ve yetkin iş gücü kullanarak en yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmeyi, dünya kalite standartlarıyla belgelenmiş, insan güvenliğine son derece önem veren konforlu konutlar üretmeyi amaçlamaktadır.

Regnum’un şu anda Türkiye, İngiltere ve Bulgaristan’da planlama, proje ve inşaat aşamasında olan 20’nin üzerinde gayrimenkul yatırımı bulunmaktadır. Girişimini yaptığı bütün projelerde maksimum güvenlik ve konforu ön plana çıkaran Regnum, ev sahiplerinin huzur dolu bir mekânda, kaliteli yaşam sürmelerini hedeflemektedir.

İngiltere’deki projelerimizi yürüten Regnum-UK, Londra’da prestijli projelere imza atarak uluslararası başarımızda önemli bir yere sahip olmuştur. Bunlardan Londra’nın yeni finans merkezindeki Docklands ve Londra’nın merkezinde bulunan Tower Bridge ile Shoreditch bölgelerindeki projeler tamamlanırken, Southwark’ta yer alan proje ise halen devam etmektedir.

Öztürk Holding logo

Öztürk Holding Şirketleri

80'li yılların başından beri faaliyet gösteren Ozturk Holding, which has conducted its activities since 1980s, has been established by Fikret Ozturk who is one of the doyens in the investment world. Ozturk Holding constantly strives to implement the best practices and social and economical responsibilities, and also assists many social causes with the intention of evolving a proud legacy, from which many future generations can benefit.

Menu