Devam Eden Projeler

“Hem şehrin içinde hem de şehirden uzak” tanımının tam karşılığı niteliğindeki konumuyla; havaalanına 25 km, Bodrum Merkez’e 17 km mesafedeki Regnum Golf Country & Bodrum, buraya yerleşmek isteyenlere Çamlık Mevkii’nde doğayla bütünleşik, kurtarılmış bir yaşam sunuyor.

Uluslararası standartlardaki 18 delikli bir golf sahasını içinde barındırabilecek uygunlukta hazırlanan projenin ayrışan başka birçok yönü daha var. 24 dönümlük bir alanda faaliyet gösterecek olan Bodrum Atlı Spor Kulübü de burada hizmet verecek. Ayrıca; okçuluk, tenis, basketbol, yüzme, fitness, spa, atv sürüşü gibi başka birçok aktivite de Regnum Golf & Country Bodrum bünyesinde bulunacak.

İkiz ve müstakil olmak üzere iki farklı tipte villa seçeneğinin olduğu projenin içinde bir de bostan bulunmaktadır. Burada yetişen sebze ve meyvelerden yararlanmanın dışında dileyenler kendi adlarına tahsis edilecek kovanlardan sadece kendilerine özel çıkarılacak ballardan da faydalanabilecekler. Ayrıca kendi arazisinin içinde yer alan zeytin ağaçlarından toplanan zeytinler ve bu zeytinlerden üretilen yüksek kalite doğal sıkım sızma zeytinyağları da Regnum Golf & Country Bodrum’un misafirlerine sunduğu ayrıcalıklar arasında.

Regnum Golf & Country Bodrum

Regnum Golf Country Bodrum; dört tarafı çam ormanlarıyla çevrili, 1450 dönüme yayılan, 275 villalık bir "Golf Yaşamı" projesidir.

Proje Lokasyonu

Adres: Kumköy Mah. İrmene Sok. Çamlık Köyü Mevkii,
Bodrum / Muğla

Tel:+90 533 694 49 63

E-posta : info@regnumgolfcountry.com.tr

Menu